2024 RAM 1200 CASUSLAR TARAFıNDAN GöRüNTüLENDI

Çalışmaya devam ediyor.

Ram, uzun zamandır 1200 üzerinde yaptığı testlerine devam ediyor. Bu güzellik, casus kameralarına o kadar fazla yakalandı ki kendisi ile bir kez daha yolumuz kesişiyor. Daha önce karşımıza çıkan prototiplerle karşılaştırdığımız zaman, Jeep benzeri yuvarlak farların yerini yeni bir grup öge alıyor.

Kulislerde konuşulanlara göre, "Project 291" kod adıyla tanınan bu canavar, 2016 ve 2019 yılları arasında yeniden yapılandırılmış bir Fiat Fullback / Mitsubishi Triton için kullanılan "1200" takma adıyla piyasaya oynamak istiyor olabilir. 

Fotoğraflardan da anlaşılabileceği üzere bu prototip, Fiat Toro ile kıyaslandığında oldukça büyük gözüküyor. Hatta ve hatta bu minvalde Ford Maverick'e benzer olduğunu, ufak da olsa biraz daha büyük gözüktüğünü belirtebiliriz. Kulislerde konuşulanlara göre Ram, pick-up'ı sadece 4x4 ve yaklaşık 202 beygir gücü ve 441 Nm torka sahip yeni bir turbodizel 2.2-litre motorla satışa çıkarmak istiyor.

Belirtmemiz gereken bir başka konu ise, diğer Stellantis modellerinden alınan dokuz vitesli otomatik şanzımanın yanı sıra etanol ile uyumlu bir benzinli kurulumun da karşımıza çıkması ihtimali. Bu güzelliğin üretiminin; Renegade, Compass ve Commander'ın montaj işleminin gerçekleştirildiği Brezilya'daki Pernambuco fabrikasında yapılması planlanıyor.

Bunu da oku

Haberimizin sonlarına doğru gelirken, aracın resmi çıkışını bu yıl içinde yapmasını beklediğimizi hatırlatmak isteriz.

Source: CarPix

2023-03-31T06:02:31Z dg43tfdfdgfd